„Nasza córka Ola ma 25 mcy. Zaczęła uczęszczać do Żłobka" Puchatek" mając 15 mcy i trafiła do grupy „Promyczki" .
Jako rodzice mieliśmy obawy, nie byliśmy pewni, czy Oli się spodoba i jak się zaaklimatyzuje.

Jednak już pierwszego dnia wiedzieliśmy, że nasza córka jest szczęśliwa. Jesteśmy zadowoleni z wyboru. Ola codziennie nabywa nowych umiejętności i doskonali te, które już zna. W żłobku jest wiele edukacyjnych zabawek a personel wie jak je wykorzystać do rozwijania wyobraźni i wrażliwości dzieci. Ponadto maluchy uczą się śpiewać, tańczyć, gimnastykować, malować, rysować. Dzieci uczone są uprzejmości, dzielenia się i zabawy w grupie, a także wielu ważnych czynności potrzebnych w codziennym funkcjonowaniu.

Na szczególną pochwałę zasługuje oddanie i zaangażowanie „Cioć", które są nie tylko opiekunkami ale starają się, aby maluszki miały poczucie bezpieczeństwa i atmosferę dużej rodziny. Jako rodzice mamy zawsze szczegółowe informacje o przebiegu dnia naszego dziecka. Panie z sercem i oddaniem angażują się w wychowanie dzieciaków a nie tylko przechowywanie ich przez kilka godzin.

Nasz trafiony wybór co do tej właśnie placówki potwierdza codziennie Ola, która rano biegnie ochoczo do cioci i swoich kolegów a popołudniu płacze jak chcemy ją zabrać do domu”.

Rodzice Oli
Ewa i Tomasz D.

 

 „Moja córeczka chodzi do żłobka „Puchatek" od stycznia 2012 roku. Oddanie dziecka do żłobka było dla mnie bardzo trudną decyzją, gdyż nie wiedziałam jak moje dziecko odnajdzie się w nowym miejscu i zniesie rozłąkę. Szybko jednak moje obawy się rozwiały i przekonałam się, iż była to dobra decyzja. W żłobku córeczka ma swoje kochane ciocie, które są zawsze miłe, uśmiechnięte i otwarte. Dostaję każdego dnia informację zwrotną od opiekunek o tym jak się miała moja córeczka, czy dobrze się bawiła, czy spała, jak jadła i w jakim była humorze. Dziecko wraca ze żłobka uśmiechnięte i szczęśliwe, a to jest chyba najlepsza rekomendacja”.

Barbara L. – mama Gabrysi, 2 latka


„Żłobek Puchatek to najlepszy żłobek dla maluszka, nasz synek lepiej nie mógł trafić, codziennie rano jego pierwsze słowa po przebudzeniu to dzidzi (co oznacza żłobek). Pyszne jedzonko dopasowane do potrzeb każdego malucha. Ciocie są przesympatyczne, zawsze uśmiechnięte, pomocne i uwielbiane przez dzieci! Zabawy imprezy (najlepsze w Olsztynie!) organizowane przez Ciocie długo jeszcze po zakończeniu są wspominane przez naszego synka w domu.
Dziękujemy Wam bardzo za cały trud włożony w wychowanie naszych pociech!”.

Tomasz (SpiderMan), Emilka i Marcin S.

 

„Nasza 1,5 roczna córka Iza uczęszczała do żłobka Puchatek przez ostatnie pół roku. W tym czasie uczestniczyła w różnych zajęciach, zabawach, balach itp., które przyczyniły się do szybszego rozwoju naszego dziecka Nie bez znaczenia był również kontakt z rówieśnikami. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z pań opiekunek, jak i z przyjaznych warunków, w których przebywała nasza pociecha. Z pewnością nasze kolejne dziecko również będzie absolwentem tej placówki”.

Marzena i Daniel F.

 

„Moja córka Marysia ma prawie dwa latka, zaczęła chodzić do Żłobka Puchatek, kiedy miała 11 miesięcy i to dzięki ciociom z Grupy Promyczki szybko odnalazła się w nowej sytuacji - ­bez mamy w ciągu dnia. Mogłam zostawić córkę bez obaw o jej bezpieczeństwo. Ciocie w grupie Promyczki są zawsze uśmiechnięte, z radością, co rano witają Marysię i inne dzieci. Dbają o ich rozwój psychoruchowy, uczą nabywania nowych umiejętności, rozwijają wyobraźnię i zdolności plastyczne. Uczą dzieci piosenek i wierszyków, które córka śpiewa po powrocie do domu. Dzieci malują, rysują, przygotowują ozdoby świąteczne. W tym roku bawiły się na balu karnawałowym.

W żłobku panuje przyjazna, domowa atmosfera, wchodząc do żłobka nie ma się poczucia wyobcowania. Wszystkie Ciocie w Żłobku są miłe, udzielają wyczerpujących informacji na temat przebiegu dnia i zachowania dziecka. Widać, że Panie kochają dzieci, a to czym się zajmują to jest ich wielką pasją. Wkładają w opieką nad dzieciaczkami całe swoje serce.

Dzieci mają do dyspozycji piękne zabawki, na bieżąco kupowane iuzupełniane przez Dyrekcję Żłobka. System informacyjny dla rodziców w żłobku jest przejrzysty. W żłobku jest czysto i przytulnie, sale i łazienki są przystosowane dla maluszków. Dzieci są najedzone, zadbane i czyste, przede wszystkim radosne i zadowolone. Ani razu nie zdarzyło się, żeby Marysia swoim zachowaniem dała do zrozumienia, że w żłobku było coś nie tak, wraca do domu rozbawiona i uśmiechnięta. Dobra organizacja i przestrzeganie rozkładu dnia, bardzo dobrze wpływa na kształtowanie nawyków u dzieci i daje im poczucie bezpieczeństwa.

Z żalem będziemy w przyszłości rozstawać się z „Puchatkiem" i z Paniami, które tam pracują. Jest to rewelacyjny Żłobek, który mogę polecić z czystym sumieniem, każdej mamie, która rozważa wybór odpowiedniej placówki”.

Magdalena K.
Mama Marysi - Myni  

 

„Żłobek „Puchatek” to miejsce, w którym Nasz synek czuje się dobrze i bezpiecznie. Każdego dnia z uśmiechem na twarzy biegnie do rówieśników i pań, które bardzo sumiennie i rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków. Synek zaczął uczęszczać do placówki dość wcześnie, miał zaledwie skończony rok i mimo to szybko się zaaklimatyzował. Z dnia na dzień widzieliśmy postępy, a przede wszystkim uśmiech na twarzy dziecka. Uważam, że w grupie rówieśników maluch szybciej nauczył się nawiązywać kontakty, przezwyciężać trudności i dzielić zabawkami. Poprzez naśladowanie innych dzieci nabywa nowych umiejętności, większej pewności siebie, staje się bardziej niezależny i samodzielny.

Żłobek „Puchatek” to dobra placówka, znajduje się w dobrej lokalizacji, w salach, toaletach i na korytarzu jest czysto. Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni”.

Rodzice Miłosza
Dariusz D.

 

„Do żłobka uczęszczają nasze dwie córeczki w wieku 2,5 lat i roczek. Pierwsza córka uczestniczy w zajęciach od pierwszego roku życia. Wiemy, że jest to miejsce gdzie jest bezpiecznie, ciepło i wesoło. Wszystkie ciocie opiekujące się naszymi dziećmi są naprawdę kochane przez nasze dzieci. Zawsze uśmiechnięte i opanowane. Przekazują nam informacje o naszych dzieciach codziennie ze szczegółami. Rozwój dzieci jest spektakularny, znają i śpiewają piosenki (nie tylko w języku polskim), recytują wierszyki i rymowanki.

Można napisać jeszcze wiele pozytywów na temat żłobka ale najlepiej przekonują uśmiechy naszych dzieci”.

Beata i Krzysztof F.

 

„Puchatek to miejsce, w którym moja córeczka czuje się cudownie i bezpiecznie. Rano z uśmiechem na twarzy biegnie do swoich ukochanych Cioć. Jestem szczęsliwa, że moje dziecko ma wspaniałą opiekę. Dzięki bardzo dobrze wykwalifikowanej kadrze moja pociecha wspaniale się rozwija.

Wielkie podziękowania dla wszystkich Cioć za troskę, serce i cierpliwość dla mojej córki”.

 Małgorzata A.

 

„Minął beztroski czas żłobka, minął rok… Rok pełen radości, bogaty w wydarzenia z życia żłobka, dla nas, rodziców – liczony zmianami w wyglądzie i zachowaniu naszego synka Piotrusia. Wciąż pamiętamy pierwszy dzień w żłobku i Panie serdecznie witające każde dziecko.

Dziękujemy za stworzenie wspaniałego, przyjaznego i ciepłego żłobka, w którym nasze dziecko czuło się bezpiecznie i dobrze się rozwijało. Zadbaliście Państwo wraz z fantastycznie dobraną kadrą, aby były w nim pielęgnowane tradycje, ale także realizowane nowe pomysły. Dzięki Waszemu zaangażowaniu my, rodzice, także uczestniczyliśmy w życiu placówki. Zachowaliśmy wszystkie wykonane własnoręcznie przez Piotrusia prezenty z okazji świąt, dni mamy i taty, dziadka i babci i innych wydarzeń… jest ich bez liku.

Dziękujemy za rok opieki i nauki! Panie Elżbieta Budzyńska i Dorota Traczyk dzięki swojemu profesjonalizmowi i kompetencjom sprawiły, że grupa do której uczęszczał Piotruś to miejsce, w którym dzieci czuły się szczęśliwe i bezpieczne. Miały dużo swobody w zabawach i zajęciach. Ciocia Ela i Ciocia Dorotka były przede wszystkim przyjacielem i przewodnikiem w rozwoju naszego dziecka. Praca z małymi dziećmi polega na nieustannym czuwaniu nad wychowankiem, opiece, zdobywaniu zaufania do dzieci, a one te zaufanie zdobyły. Dzięki Cioci Eli i Cioci Dorotce czas spędzony w żłobku PUCHATEK jest okresem niezapomnianym, radosnym trudem wzrastania, bajkowym przeżyciem i wspaniałym dzieciństwem.

W trakcie wszystkich działań w kierowanej przez Państwa placówce nasze dziecko przygotowane zostało do dobrego startu przedszkolnego kształtując takie cechy jak: kreatywność i ciekawość świata, samodzielność i pewność siebie, a wszystko to oparte na umiejętnościach społecznych i poznawczych. Żłobek PUCHATEK dobrze przygotował nasze dziecko do dalszej nauki: ucząc dobrej zabawy, ale także dyscypliny i dobrego wychowania”.

Rodzice Piotrusia
Romuald i Elżbieta B